| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED, SMD LED |
| Hatalom | 7+3 W |
| Fényáram | 60-600 (fényszóró), 120 (zseblámpa) lm |
| Fényforrás | 1+1 LED |
| Színhőmérséklet | 6000-7000 (fényszóró), 6500 (fáklya) K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | >80 (fényszóró), >70 (fáklya) |
| Világítási módok | 2: 100%, zseblámpa |
| Anyag | ABS, TPE |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 384x40x44.5 mm |
| Működési szög | 120 ° |
| Fényszabályozás | Igen |
| Zseblámpa funkció | Igen, 1 LED |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, az alapban |
| A mágnesek száma | 1 |
| Horog | Igen |
| Horgok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózati 230V ~ 50Hz, USB |
| Munkaidő | 1,5-16,5 (fényszóró), 10 (fáklya) h |
| Töltési idő | 4.5 h |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Mechanikai szilárdság | IK07 |
| Védettségi fok | IP54 |
| Szimbólum | YT-08519 |
Elengedhetetlen a munkaterület megvilágítását igénylő munkákhoz.
2 fényforrással rendelkezik:
- A fő fényforrás az elülső részen helyezkedik el, és
- egy fényszóró
A 360°-ban elforgatható, mágnessel ellátott talapzatra szerelttest lehetővé teszi a lámpa tetszőleges elhelyezését, pontosan irányított fénysugárral.
A műhelylámpa előnye
- állítható fényszóró 60-600lm tartományban
- nagy teljesítményű, 3,7 V-os, 2600 mAh-s újratölthető akkumulátor
- zseblámpa funkció
- a lámpa hosszú, vékony felső része megkönnyíti a nehezen hozzáférhető helyek megvilágítását
Jellemzők
- főfény: 7 W COB LED, >80 CRI, 60-600 lm, üzemidő 1,5-16,5 óra
- zseblámpa: 3 W SMD LED, >70 CRI, 120 lm, üzemidő 10 óra
- fény színe: 6500 K
- a fényteljesítmény fokozatmentes beállítása 60 és 600 lm között egy gombbal
- védettség: IP54 és IK07
- külön kapcsoló a lámpához
- Li-Ion újratölthető akkumulátor 3,7 V 2600 mAh
- töltési idő 4,5 óra mikro-USB töltőn keresztül
- az akkumulátor töltöttségi szintjének kijelzője
- ABS-ből és TPE-ből készült ház
- sérülésállópolikarbonát diffúzor
- nejlonhorog és mágnes a talpban
- töltő és micro USB kábel tartozék
Műszaki adatok
- méretek [mm]: 384 X 40 X 44.5
- súly [g]: 187
- fényáram [lm]: fő 60-600, fáklya 120
- töltési idő [h]: 4 óra 20 perc
- szín: piros
- védettségi fok [IP]: IP 54
- fényszín: 6000-7000
- színvisszaadási index: >80 CRI
- akkumulátor/akkumulátor: 3.7V 2600mAh Li-Ion
- égési idő [h]: 1,5h-16,5, fáklya 10h
- védettségi fok [IK]: IK 07
- ház: ABS + TPE
- szórófej: polikarbonát (PC)
- fáklyafunkció: igen: 3W SMD LED
- kampó: igen
- mágnes: igen
- töltő: 230V-os hálózatról, levehető USB kábellel
- fényforrás: COB LED 7W, SMD LED 3W
- teljesítmény [W]: 7 + 3