| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Hatalom | 10+4 W |
| Fényáram | 50-500 lm |
| Fényforrás | 1+1 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Világítási módok | 3: fejlámpa, hátsó világítás, első + hátsó lámpa |
| Anyag | PA6, TPR |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 475x65.5x44.5 mm |
| Fényszabályozás | Igen |
| Zseblámpa funkció | NEM |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, az alapban |
| A mágnesek száma | 1 |
| Horog | Igen, forgás |
| Horgok száma | 1 |
| Rugalmas | Igen |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | USB Type-C |
| Munkaidő | 2-16 h |
| Töltési idő | 4 h |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Mechanikai szilárdság | IK07 |
| Odporność na uderzenia | 2 m |
| Védettségi fok | IP54 |
| Szimbólum | YT-08527 |
A Yato műhelylámpa rugalmas, vékony karjával és kétoldalas COB diódájával lehetővé teszi a nehezen hozzáférhető helyek megvilágítását.
Stabil, mágneses talpának köszönhetően asztali lámpaként is jól használható.
További előnye a magas, 500 lm-es maximális fénykibocsátás és a fokozatmentes beállítás, amely lehetővé teszi, hogy a fényt a végzett tevékenységnek és az akkumulátor töltöttségi szintjének megfelelően válasszuk ki.
A lámpa 2600mAh lítium-ion akkumulátorral van felszerelve, amely akár 16 órás üzemidőt is biztosít. A kivételes víz-, por- és esésállóságot az IP54-es vízállósági besorolás és az IK07-es mechanikai védelmi osztály garantálja.
További információk:
- Mágneses alap
- összecsukható, 90°-ban elforgatható kampó a talpban lehetővé teszi a lámpa függőleges felakasztását
- az akkumulátor töltöttségi szintjének kijelzője (3 szint)
- hőmérsékleten történő működés: -10°-tól +40°-ig
- IP54-es védettségi osztály
- mechanikai védelmi osztály IK07, cseppállóság: 2m
- anyag: PA6 + TPR (gumi)
- a széles talp lehetővé teszi a lámpa elhelyezését pl. egy asztalon
- méret: 475 x 65,5 x 44,5 mm
- súly: 290g
- rugalmas lámpakar (ún. libikóka)
- a széles talp lehetővé teszi a lámpa elhelyezését pl. egy asztalon
- alámpa végén található mágnes lehetővé teszi, hogy a nehezen hozzáférhető helyen elhelyezett fémtárgyat megragadhassa.
Fényforrás
- két fénysugár - 2 x 5W COB LED, szín 6500K
Lumenek száma:
- elülső fény: min - max 50 - 500 lm
- hátsó lámpa: min - max 50 - 500 lm
- első fény + hátsó fény: min - max 50 - 500 lm
- 3 üzemmód: első fény, hátsó fény, első + hátsó fény
- fokozatmentesen szabályozható fény: 50 - 500 lm
Energiaforrás:
- akkumulátor: Li-Ion, 3,7V, 2600mAh (18650-es típus)
- töltés: USB kábel (C típusú)
- üzemidő: 1,5 óra: 2h - 16h
- töltési idő: 4 óra