| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED, POWER LED |
| Fényáram | 180 lm |
| Fényforrás | 1+1 LED |
| Világítási módok | 2: 100%, zseblámpa |
| Anyag | PVC, gumi bevonatú |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 290x60x40 mm |
| Zseblámpa funkció | Igen, 1 LED |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, hátul |
| A mágnesek száma | 1 |
| Horog | Igen |
| Horgok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 3600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózati 230V ~ 50Hz, 12V-os autó |
| Munkaidő | 3 (2 LED) h |
| Töltési idő | 4 h |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP20 |
| Szimbólum | YT-08502 |
Professzionális műhelylámpa egyedi diódakialakítással. A dióda 1+1 konfigurációban történő használatával a lámpa 180 lm fényt generál. A lámpa 3,7 V-os Li-ion akkumulátorral működik, amelynek kapacitása 3600 mAh. Ez 3 óra folyamatos működést biztosít minden LED bekapcsolt állapotában. Az akkumulátor teljes feltöltéséhez mindössze 4 órára van szükség. Egy asztali töltő és egy autós töltő - a szivargyújtó aljzathoz - tartozék. A tok mágnest és kampót tartalmaz.
Műszaki adatok
- fényforrás: COB LED + POWER LED
- teljesítmény [W]: 3 + 1
- fényáram [lm]: 180
- akkumulátor/akkumulátor: Li-ion 3,7V 3600mAh
- égési idő [h]: 3
- töltési idő [h]: 4
- védelmi osztály: III
- védettségi fok [IP]: IP 20
- ház: ütésálló gumibevonatú test
- szórófej: átlátszó
- méretek [mm]: 290 x 60 x 40
- fáklyafunkció: igen: POWER LED 1W
- kampó: igen
- mágnes: igen
- töltő: hálózati dokkolóállomás 230V és 12V-os autós töltő
- csomagolás: színes doboz