| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Rodzaj | POWER LED, COB LED |
| Hatalom | 16 (POWER LED - LUXEON V2), 10 (COB LED) W |
| Fényáram | 600 (POWER LED), 1000 (COB LED) lm |
| Működési tartomány | 244 m |
| Világítási módok | 9: POWER LED: alacsony, magas, egyenletes beállítás (tartsa lenyomva a gombot), villogó, COB: alacsony, magas, piros fény, egyenletes beállítás (tartsa lenyomva a gombot), villogó |
| Jellemzők | powerbank 8000 mAh |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Anyag | ABS, TPR, nejlon, üveggyapot |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 213x132x106 mm |
| Fényforrás | POWER - LUXEON V2, KUKORICACSŐ LED |
| Színhőmérséklet | 6000-7000 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | >70 (TELJESÍTMÉNY LED), >80 (COB LED) |
| Működési szög | 180 ° |
| Mágnes | NEM |
| Kapcsoló | Igen |
| Mechanikai szilárdság | IK07 |
| Menetméret | UNC 1/4 |
| Védettségi fok | IP54 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 8000 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Munkaidő | 4.5-25 h |
| Töltési idő | 6 h |
| Töltő típusa | USB Type-C |
| Tömeg | 680 g |
| Szimbólum | YT-08548 |
Az irányított keresőfény és az állítható reflektor funkcióját egyesítő zseblámpa, amelynek a zseblámpa teste az alap. A keresőlámpa hatótávolsága 244 m. A keresőfényszóró 600 lm teljesítményű leddel, a reflektor 1000 lm-es cob leddel világít. A zseblámpát beépített 8000 mAh-s akkumulátor táplálja, amely powerbank is lehet. A fogantyúban 4 fokozatú akkumulátor töltöttségjelző található.
A készülék 9 üzemmódot kínál:
- keresőfény: alacsony, magas, fokozatmentesen állítható (tartsa lenyomva a gombot), stroboszkóp (nyomja meg a gombot kétszer gyorsan).
- reflektor: alacsony, magas, piros fény, folyamatosan állítható (tartsa lenyomva a gombot), stroboszkóp (kétszer gyors gombnyomás)
Töltő és USB C kábel tartozék.
- LED kob: szín 6000-7000 K, CRI >80
- teljesítmény led: 16W, szín 6000-7000 K, CRI >70
- töltési idő: 4 h
- IP54
- IK07
- méret: 213 x 132 x 106 mm
- anyag: absz ház, átlátszó pc elemek, tpe, nylon + üvegszál a fogantyún
- súly: 682 g