| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 15 W |
| Rodzaj | POWER LED |
| Fényáram | 3000 (turbó üzemmód), 1000 (magas üzemmód), 400 (közepes üzemmód), 25 (alacsony üzemmód) lm |
| Színvisszaadási index CRI Ra | 70 |
| Működési tartomány | 160 (turbó üzemmód), 90 (magas üzemmód), 60 (közepes üzemmód), 12 (alacsony üzemmód) m |
| Világítási módok | 5: magas, középszerű, gyors, turbó, tűzhely |
| Jellemzők | Kézi zseblámpaként vagy reflektorként használható |
| Zoomolás | NEM |
| Anyag | fémtípus |
| Méretek | 104x40x48.5 mm |
| Fényforrás | 1 LED |
| Működési szög | 180 ° |
| A világítási szög beállítása | Igen |
| Színhőmérséklet | 6000-7000 K |
| Mágnes | Igen, az oldalon |
| Kapcsoló | Igen |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Állítható pánt | Igen |
| Vészsíp | NEM |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Védettségi fok | IPX4 |
| Élettartam | 20000 h |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | USB, USB Type-C |
| Munkaidő | 30 s (turbó üzemmód), 2 óra (magas üzemmód), 4 óra (közepes üzemmód), 40 óra (alacsony üzemmód) |
| Töltési idő | 4.5 h |
| Tömeg | 157 (akkumulátor nélkül), 215 (akkumulátorral) g |
| Szimbólum | YT-085943 |
Egy akkumulátoros fejlámpa öt működési móddal lehetővé teszi a világítás testreszabását a végzett tevékenységekhez és az akkumulátor töltöttségi szintjéhez, akár 40 órás fényerőt biztosítva. A fejlámpa 3000 lm fényáramot bocsát ki és akár 160 m-es hatótávolsággal rendelkezik. További előnye, hogy a lámpát le lehet csatolni a hevederről, és használható kézi lámpaként vagy keresőlámpaként.
Fényforrás:
- 15 W teljesítményű POWER LED diódák
- 5 fényerő mód: 3000 lm (turbo), 1000 lm (magas), 400 lm (közepes), 25 lm (alacsony), pulzáló
- munkahatár: 160 m (turbo), 90 m (magas), 60 m (közepes), 12 m (alacsony)
- élettartam: 20000 óra
Energiaforrás:
- 2600 mAh-es Li-Ion akkumulátor, 3,7 V
- működési idő: 30 s (turbo), 2 óra (magas), 4 óra (közepes), 40 óra (alacsony)
- töltési idő: 4,5 óra
- akkumulátor töltöttségjelző (zöld és piros fény)
- kábel: USB-C
- záró és nyitó gomb a USB-C portnál
Építés és jellemzők:
- vízállóság: IPX4
- fény színe: 6000-7000 K
- CRI: 70
- be/kikapcsoló gomb - bekapcsolja a lámpát, változtatja a működési módokat, jelzi az akkumulátor töltöttségi szintjét. A gomb dupla megnyomása pulzáló módot aktivál, és a gomb lenyomása 30 másodpercre turbo módot (3000 lm) indít, amely utána magas módba (1000 lm) vált.
- simán állítható fényállás: 180 fok
- oldalsó mágnes
- rugalmas, állítható fejpánt extra felső pánttal a stabilitás és a kényelem javítása érdekében
- a lámpa kivehető a fejpántról és használható kézi lámpaként vagy keresőlámpaként
- anyag: alumínium
- súly: 157 g (akkumulátor nélkül), 215 g (akkumulátorral)
- méretek: 104 x 40 x 48,5 mm