| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | cipekedés, fúrás, fúrás ütéssel |
| Szerszámtartó típusa | SDS-Plus |
| Motor típusa | kefe nélküli |
| Forgalom | 0-950 |
| Ütés energia | 2.8 J |
| Löket gyakorisága | 0-4700 min?1 |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 4000 mAh |
| Akkumulátor energia | 72 Wh |
| A mellékelt elemek száma | 1 |
| Töltő tartozék | Igen |
| Töltési idő | 2 h |
| Max. fúrási átmérő betonban | 26 mm |
| Max. fúrási átmérő acélban | 13 mm |
| Max. fúrási átmérő fában | 30 mm |
| Hatás | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Üzemmód kapcsoló | Igen |
| A szerszám elhelyezése a tartóban | Igen |
| Munkahelyi világítás | NEM |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 97.6 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 105.5 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 18.23 ± 1.5 / 15.55 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 2.8 kg |
| Állítsa be a tartalmat | fúrókalapács, fogantyú-kiegészítő, fúrásmélység-határoló, akkumulátor, kitöltő |
| Szimbólum | YT-827725 |
A YATO 18 V-os akkumulátoros fúrókalapács egy hatékony szerszám, amely intenzív szerelési és telepítési munkákhoz készült. A 2,8 J ütési energiának és az SDS Plus fogónak köszönhetően beton, tégla és más építőanyagok fúrására alkalmas, amelyek magas ütési hatékonyságot igényelnek, valamint kemény kőzetek (pl. gránit) fúrására is.
A beépített kefe nélküli motor nagyobb tartósságot, magasabb hatékonyságot és stabil működést biztosít terhelés alatt. A szerszám konstrukcióját intenzív használatra tervezték, így tartósságot és megbízhatóságot nyújt a mindennapi munkavégzés során, még a legnehezebb körülmények között is. Különböző felszereltségi konfigurációk lehetővé teszik a megfelelő készlet kiválasztását a meglévő 18 V-os akkumulátorrendszerhez.
A legfontosabb jellemzők:
- kefe nélküli motor (Brushless) – a modern meghajtóegység csökkenti az energia veszteséget, csökkenti a felmelegedést és megszünteti a kefék cseréjének szükségességét, ami hosszabb élettartamot és jobb teljesítményt eredményez a kemény anyagokkal végzett munkánál
- magas ütési energia 2,8 J – lehetővé teszi a beton hatékony fúrását 26 mm átmérőig; a megfelelő ütőerő lehetővé teszi a lyukak gyors elkészítését dübelek, tágulási dübelek és elektromos, valamint vízvezeték-berendezések számára
- három üzemmód – fúrás, ütvefúrás és vésés – lehetővé teszi a munkarendszer pontos beállítását
- SDS Plus fogó – gyors és szerszám nélküli fúrószárcsere, valamint az ütési energia biztos átvitele; a rendszer kompatibilis a piacon elérhető széleskörű tartozékokkal
- precíz fordulatszám-szabályozás 0-950 perc?1 tartományban és ütési frekvencia 4700 perc?1-ig, lehetővé teszi a fúrás pontos megkezdését és stabil működést különböző anyagokban, különböző átmérőjű fúrószárakkal és koronákkal
- további oldalfogantyú növeli a stabilitást betonfúrás közben, a profilozott főfogantyú csúszásmentes borítással javítja a munkakényelmet és az ergonómiát
Műszaki paraméterek:
- feszültség: 18 V
- ütési energia: 2,8 J
- fordulatszám: 0-950 ford./perc
- ütési frekvencia: 0-4700 ütés/perc
- fogó típusa: SDS Plus
- max. fúrási átmérő:
- 26 mm betonban (spirális fúróval)
- 68 mm szilikátban, kerámia téglában (koronafúróval)
- motor: kefe nélküli
Elérhető változatok:
- YT-827724 – szerszám 2 db 4 Ah akkumulátorral és töltővel
- YT-827725 – szerszám 1 db 4 Ah akkumulátorral és töltővel
- YT-827726 – csak a szerszám