| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Tömeg | 600 g |
| A fej hossza | 155 mm |
| A fej vastagsága | 25 mm |
| Hossz | 345 mm |
| Felületkezelés | csiszolt, lakkozott |
| Materiał obucha | #45 szénacél |
| Fej végzete | finomított |
| Tengely anyaga | TPR, PP |
| Keménység | 45-58 HRC |
| Gyártási technológia | csepp kovácsolt |
| Szimbólum | YT-45744 |
Szilárd tetőfedő kalapács, amely egycsöves öntvényből kovácsolt mátrixos acélból készült. Kivételesen tartós és megbízható bármilyen körülmények között. Profi és barkácsolók számára tervezve, akik az erő és precizitás tökéletes egyensúlyát keresik.
Két karommal ellátott kengyel a szögek könnyű kihúzását segíti elő. Az ergonomikus, két komponensű TPR és PP műanyag fogantyú csillapítja a rezgéseket és kiváló tapadást biztosít.
- egycsöves, mátrixos acélból kovácsolt monolitikus szerkezet, CS45 jelöléssel
- csiszolt, lakkozott felület
- kiváló tartósság és hosszú élettartam intenzív használat során
- ideális precíziós, kontrollált munkákhoz
- egyenes karommal ellátott kengyel a régi szögek könnyű kihúzásához
- ergonomikus, két komponensű, csúszásmentes TPR és PP fogantyú csillapítja a rezgéseket, növeli a használati kényelmet és biztos fogást biztosít
- 600 g súly és kiváló tapadás hosszabb munkát tesz lehetővé terhelés nélkül
- teljes hossz: 345 mm
- kengyel hossza: 155 mm
- kengyel vastagsága: 25 mm