| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Jellemzők | 3: villa, horogzó, punkt zaczepowy |
| Méretek | 916x1294x832 mm |
| Villák elhelyezése | 200 (min. - középső), 890 (max. - külső) mm |
| Średnica kuli haka | 50.8 mm |
| Rögzítő | ITA Kategória II (407 mm) |
| Tömeg | 164 kg |
| Alkalmazás | podnoszenie i transport palet, prace magazynowe i logistyczne, holowanie i manewrowanie przyczepami, prace gospodarcze i transportowe |
| Szimbólum | YT-86450 |
A 3 az 1-ben YT-86450 villa egy multifunkcionális munkagép tartozék, amely a YATO YT-86400 mini rakodóhoz készült, és ötvözi a raklapvillák, a vontatóhorog és a rögzítési pont funkcióját. Ezen konstrukciónak köszönhetően kényelmesen emelhetők és szállíthatók a raklapok, valamint vontathatók és manőverezhetők a pótkocsik vagy egyéb rakományok.
A masszív, acél szerkezet és a szabályozható villa távolság biztosítja a sokoldalú felhasználást és a biztonságos munkát különböző rakományokkal. A 3 az 1-ben villa használata növeli a mini rakodó funkcionalitását, és lehetővé teszi számos feladat elvégzését anélkül, hogy cserélni kellene a tartozékokat.
Felhasználás:
- raklapok emelése és szállítása
- raktári és logisztikai munkák
- vontatás és pótkocsik manőverezése
- gazdasági és szállítási munkák
Műszaki adatok:
- típus: 3 az 1-ben raklapvilla
- cél: YATO YT-86400 mini rakodó
Teljes méretek:
- szélesség: 916 mm
- magasság: 832 mm
- hosszúság: 1294 mm
- villa rögzítése: ITA II. kategória (407 mm)
- szabályozható villa távolság:
- maximális (külső): 890 mm
- minimális (középső): 200 mm
- horog golyó átmérője: 50,8 mm
- súly: 164 kg
- méretek: 916 x 1294 x 832 mm
A legfontosabb jellemzők:
- 3 az 1-ben funkció: villa, horog és rögzítési pont
- szabályozható villa távolság, amely növeli a sokoldalúságot
- masszív, acél szerkezet
- biztonságos kezelés különböző rakományokkal
- tökéletes illeszkedés a YATO mini rakodóhoz