| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 68-112 cm |
| Penge mérete | 100x18 mm |
| Tengely átmérője | 22 mm |
| Penge anyaga | acél |
| Fej anyaga | fémtípus |
| Fogantyú anyag | ABS |
| Tengely anyaga | acél |
| Teleszkópos | Igen |
| Penge típusa | törött |
| Alkalmazás | eltávolítja a szennyeződéseket az ablakokról, csempékről és más kemény felületekről |
| Szimbólum | 06799 |
Teleszkópos kaparó a szennyeződések eltávolításához üvegről, csempéről és más kemény felületekről
- a penge szélessége 100 mm
- a penge rögzítőfeje alumíniumból készült, 22 mm átmérőjű acélcsőből készült teleszkópos fogantyúra szerelve.
- hossza kb. 68 és 112 cm között állítható
- a markolatra profilozott műanyag munkakezelő fogantyúk vannak szerelve
- a kaparógépre a 18 mm-es pengéből letörő penge szerelhető fel
A kaparó hosszának növeléséhez lazítsa meg a fej alatti műanyag anyát, majd a kívánt hosszúságúra feszítse szét a nyelet.