| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Fogótávolság | 80-275 mm |
| Penge hossza | 80 mm |
| Penge szélessége | 80 mm |
| A penge munkahossza | 40 mm |
| A penge munkaszélessége | 40 mm |
| Anyag | acél |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Fogantyú anyag | gumi |
| Cserélhető penge | Igen |
| Penge rögzítés | két lyuk a rögzítőcsavarokhoz |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Rodzaj | a kövezés, állítható |
| Alkalmazás | térkövek eltávolítása a lefektetett felületről |
| Szimbólum | 35020 |
Nagy teherbírású burkolócsavar, amelyet a burkolókövek kihúzására terveztek a lefektetett felületről.
- Állítható fogásszélesség max: 275 mm, min: 80 mm, 6 mm-es lépésekben osztva.
- Könnyítő konstrukció, amelyben a kihúzott járdakő tengelye mindig a készülék tengelyében van, függetlenül a szorítószélesség beállításától.
- két csavarral rögzített, edzett acélból készült, cserélhető pengékkel van felszerelve