| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Anyag | PVC |
| Méretek | 525x256x325 mm |
| Méret | 20" (500 mm) |
| Nośność | 25+3 kg |
| Oldalsó fogantyú | Igen |
| Állítsa be a tartalmat | szerszámosláda, tálca bittartókkal, zárt tárolórekesz x4, kihúzható konténer x3 (78831) |
| Szimbólum | 78814 |
20"-os szerszámosláda 3 tárolórekeszes modullal. Méretek 52.5x25.6x32.5 cm. A doboz terhelhetősége max. 25 kg, a modulé pedig további 3 kg. A doboz 4 beépített szervezővel rendelkezik, a felső fedélben lévő patentokkal. A doboz oldalán kényelmes hordozófogantyúk találhatók. A doboz belsejében egy kihúzható szerszámtálca található. Az alsó modul 3 darab 78831 S típusú tárolórekesszel van felszerelve, amelyek mérete egyenként 116x161x75 mm. A tárolók bővíthetők, és lehetőség van a tárolók cseréjére más, tároló- vagy szerszámtábla-berendezésként használható tárolókra. A tartályok emellett 78832 fedővel vannak ellátva, hogy a tartalom ne folyjon ki a kezelés során.