| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szín | zöld |
| Méretek | 285x200x60 mm |
| Falvastagság | 0.6 mm |
| Bemeneti szélesség | 143 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | ocynkowana |
| Zár típusa | lényeges |
| Kulcsok száma | 2 |
| Tömeg | 0.878 kg |
| Szimbólum | 78543 |
285x200x60mm méretű levélszekrény. 0,6 mm vastag horganyzott acéllemezből készült, zöld színben. A postaláda tetején nyílással rendelkezik, amelyhez védőfedél tartozik. Az elülső oldalon műanyag panel található, amelyre cím- vagy névazonosító kitűzőt lehet rögzíteni. Az elülső ajtó zárható. Két kulcsot szállítunk. A hátoldalon rögzítőfuratok találhatók. Nettó súlya 0,88 kg.