| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szín | grafit |
| Méretek | 480x280x80 mm |
| Falvastagság | 0.6 |
| Bemeneti szélesség | 198 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | ocynkowana |
| Zár típusa | lényeges |
| Kulcsok száma | 2 |
| Újság | Igen |
| Tömeg | 2.48 kg |
| Szimbólum | 78591 |
480x280x80mm méretű levélszekrény. 0,6 mm vastag horganyzott acéllemezből készült, szürke színben. A postaláda elöl védőfedéllel ellátott nyílással és újságtartó rekesszel rendelkezik Az elülső ajtó zárható. A csomagban 2 kulcs található. A hátsó oldalon rögzítőfuratokkal rendelkezik. Nettó súly 2,48 kg 2 kulcs