| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szín | grafit |
| Méretek | 360x260x80 mm |
| Falvastagság | 0.6 |
| Bemeneti szélesség | 220 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | ocynkowana |
| Zár típusa | lényeges |
| Kulcsok száma | 2 |
| Tömeg | 1.73 kg |
| Szimbólum | 78556 |
360x260x80mm méretű levélszekrény. 0,6 mm vastag horganyzott acéllemezből készült, szürke színben. A postaláda elöl nyílással rendelkezik, amelyhez védőfedél tartozik. Az elülső ajtó zárható. A postaláda 2 kulccsal kerül forgalomba. Az elülső oldalon műanyag panel van, amelyen cím vagy név azonosító címke elhelyezésére van lehetőség. A hátsó oldalon rögzítőfuratok találhatók. Nettó súlya 1,73 kg.