| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szín | barna |
| Méretek | 310x360x100 mm |
| Falvastagság | 0.6 |
| Bemeneti szélesség | 320 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | ocynkowana |
| Zár típusa | lényeges |
| Kulcsok száma | 2 |
| Tömeg | 2.11 kg |
| Szimbólum | 78577 |
310x360x100mm méretű levélszekrény. Barna színű, 0,6 mm vastag horganyzott acéllemezből készült. A postaláda elöl nyílással rendelkezik, amelyhez védőfedél tartozik. Az elülső ajtó zárható. A csomagban 2 kulcs található. A hátsó oldalon rögzítőfuratokkal rendelkezik. Nettó súlya 2,11 kg.