| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szín | barna |
| Méretek | 380x320x105 mm |
| Falvastagság | 0.6 |
| Bemeneti szélesség | 220 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | ocynkowana |
| Zár típusa | lényeges |
| Kulcsok száma | 2 |
| Tömeg | 2.4 kg |
| Szimbólum | 78587 |
380x320x105mm méretű levélszekrény. Barna színű, 0,6 mm vastag horganyzott acéllemezből készült. A postaláda elöl egy nyílással rendelkezik, amely védőfedéllel van ellátva. Az elülső oldalon műanyag lap található, amelyre cím- vagy névazonosító kitűzőt lehet rögzíteni. Az elülső ajtó zárható. Két kulcsot szállítunk. A hátoldalon rögzítőfuratok találhatók. Nettó súlya 2,4 kg.