| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max terhelés | 200 kg |
| Méretek kibontás után | 100x10x75 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Hossz | 100 cm |
| Profil vastagság | 2 mm |
| Anyag | acél |
| Felületkezelés | fémbevonat, lakkozott |
| Munkalap anyaga | gumi |
| A munkalap típusa | csúszásgátló |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Tömeg | 6 kg |
| Szimbólum | 29401 |
Összecsukható munkaalap, mérete 100 x 10 x 75 cm (kibontva).
Stabil és funkcionális, és az összecsukható opciónak köszönhetően könnyen szállítható.
A készlet két alapot tartalmaz.
További információk:
- horganyzott, lakkozott, 2 mm vastag acéllemezből készült.
- Terhelhetőség: max. 200 kg max.
- funkcionális hordozófogantyúk
- munkafelület csúszásgátló gumiborítással
- a készlet súlya: kb. 6 kg