| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max terhelés | 75 kg |
| Magasság | 78 cm |
| Hossz | 52 cm |
| Anyag | PP, TPR, ABS |
| A készlet darabszáma | 2 |
| Szimbólum | 29400 |
Állvány típusúmunkaállványok barkácsoláshoz, felújításhoz, befejezéshez, festéshez és műhelymunkákhoz.
Rendeltetésszerű használat:
Felújítási és építési alkalmazásokhoz műhelyekben és háztartásokban.
További információk:
- 2 db mellékelve
- Összecsukható, könnyen szállítható és tárolható
- Robusztus, strapabíró műanyagból készült
- Méretek: 520 x 780 mm
- Terhelhetőség: 75 kg/db.
Polipropilénből, ABS-ből és tpr-ből készült.