| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Fúvóka hossza | 200 mm |
| Max. légnyomás | 0.8 MPa |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| Anyag | PVC, fém |
| Hangnyomás | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.5 m/s2 |
| Tömeg | 0.15 kg |
| Szimbólum | 81632 |
Sűrített levegővel történő fúváshoz hosszabbítóval ellátott pisztoly. Ideális a szennyeződések és por eltávolítására gépekről, berendezésekről és motorokról. Ideális a szervizeléshez és az otthoni műhelyben.
- max. üzemi nyomás: 0,8 MPa
- szabványos 1/4" csatlakozó
- tartós műanyagból készült
- fém fúvóka
- fúvóka hossza: 200mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.