| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max terhelés | 10 t |
| Üzemi nyomás | 620 bar |
| Működtető dugattyúlöket | 150 mm |
| Csatlakozó menet mérete | 13/16-20 UNEF |
| Tömeg | 35.4 kg |
| A készlet darabszáma | 15 |
| Állítsa be a tartalmat | hidraulikus szivattyú, működtető, kiterjesztés x4, szétterülő pofák, kerek sapka, lapos sapka, működtető horog, dugattyús horog, réscsatlakozás, V-típusú sapka, gumi kupak, dugós csatlakozó |
| Szimbólum | 80412 |
10t hidraulikus szórófej műanyag doboz
A hidraulikus szóróművet műhelymunkákhoz tervezték, összeszerelési és lemezmunkákhoz, jelentős statikus erőt igénylő munkákhoz használható .
A készüléket a következőkhöz tervezték:
- a emeléséhez.
- nyújtás
- szétterítés
- hajlítás
- kiegyenesítés
- húzás
Műszaki adatok:
- Szállítótáskában elhelyezett készlet
- súly [kg] - 35,4
- üzemi nyomás [bar] - 620
- csatlakozómenetek mérete ["] - 13/16-20 UNEF
- maximális terhelés [ezer kg] - 10
- dugattyú löket [mm] - 150
A hidraulikus rendszer összeszerelése és használata:
- Csatlakoztassa a szivattyútömlőt a hengercsatlakozóhoz a csatlakozóanya menetre csavarásával. Győződjön meg arról, hogy az anya megfelelően meg van-e húzva
- Zárja el a leeresztőszelepet az óramutató járásával megegyező irányba történő elfordítással
- Hozzon létre nyomást a szivattyúban a szivattyúkar felfelé és lefelé történő mozgatásával. Néhány mozdulat után a henger működésbe lép
- A szivattyúban lévő nyomás megszüntetéséhez fordítsa a szelepet az óramutató járásával ellentétes irányba
- A leeresztőszelep kinyitásakor a működtető automatikusan elkezd visszatérni nyugalmi helyzetébe. Ne szerelje szét a nyomás alatt álló hidraulikarendszert.
- A szivattyú bármilyen helyzetben használható, függőleges és vízszintes helyzetben egyaránt. A szivattyú függőleges helyzetében a tömlővel ellátott végnek mindig lefelé kell mutatnia
Az olajszint ellenőrzése:
- A szivattyú olajszintjének ellenőrzéséhez helyezze a szivattyút függőleges helyzetbe úgy, hogy a tömlő vége lefelé mutasson.
- nyissa ki a leeresztőszelepet
- csavarja ki a légtelenítő szelepet, vegye ki az olajszintmérő rudat, és olvassa le az olajszintet.
- szükség esetén korrigálja az olajszintet úgy, hogy az olaj a mérőpálca teljes sík felületét befedje.
A készüléket gyárilag hidraulikaolajjal töltötték fel.
Csak a megfelelő típusú olajat használja.
Ajánlott az L-HL-46 jelű HYDROL hidraulikaolaj használata.
Aszivattyú légtelenítése:
- a szivattyú hidraulikarendszerének légtelenítéséhez helyezze a szivattyút függőleges helyzetbe, a tömlővel lefelé fordítva.
- nyissa ki a leeresztőszelepet
- nyissa ki a légtelenítő szelepet, és vegye ki az olajszintjelző rudat.
- végezzen több teljes mozdulatot a szivattyúkarral
- zárja be a leeresztőszelepet, szerelje be az olajszintjelzőt, és zárja be a légtelenítőszelepet.