| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | 04712, 04713, 04714, 04715, 04716, 04717, 04718, 04723, 04724, 04728, 04729, 04730, 04731, 04732, 04734, 04735, 04736, 04737, 04739, 04740, 04741 |
| Hossz | 190 mm |
| Thickness | 30 mm |
| Pofatávolság | 14-54 mm |
| Anyag | POM |
| Alkalmazás | kerámia burkolólapok kiegyenlítése |
| Szimbólum | 04746 |
Hatékony, gyors és könnyen használható krimpelő fogó a csempekiegyenlítő rendszerhez. Sokkal könnyebbé teszik az ékek krimpelését a klipszeken.
- Teljes hossz: 190 mm
- teljes vastagság: 30 mm
- pofatartomány: 14-54 mm
- szorítócsavar: M6 hatlapfejű
- súly: 125 g