| Márka | Sthor |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1000 (I) / 1500 (II) W |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Fúvási hőmérséklet | 300 (I) / 500 (II) °C |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Tömeg | 0.71 kg |
| Állítsa be a tartalmat | hőfegyver, kaparó, dysza x4 |
| Alkalmazás | régi festékek és lakkok eltávolítása, forrasztás, szerelés, szárítás |
| Szimbólum | 79328 |
Szerszám festék- és lakkeltávolításhoz, formázáshoz és zsugorításhoz forró levegővel. Forrasztáshoz és hegesztéshez is alkalmas.
- Az ergonomikus, puha fogantyú és a kis méretek nagyban megkönnyítik a munkát.
- nehézkes munkavégzés esetén az övre erősíthető
- a tartozék tartalmazza: különböző keresztmetszetű fúvókákat és egy kaparónyelet különböző formájú cserélhető hegyekkel
- szerszám a melegítéshez, szárításhoz, bádogozáshoz, alakításhoz és a festékek és lakkok pormentes eltávolításához
Régi festékek és lakkok eltávolítása
A forró légáramnak köszönhetően a cserzőgép megkönnyíti a vastag olaj- és gyantafestékrétegek eltávolítását ajtókról, ablakokról, padlókról, burkolatokról, bútorokról stb. A készletben található cserélhető hegyek (háromszögletű kaparó, a cserzőkivezetésen lévő hegyekkel ellátott fogantyúk) használata még könnyebbé teszi a munkát.
Forrasztás
A fáklya lehetővé teszi a forrasztást ónötvözettel (60 % Sn 40 % Pb) vagy 400oC olvadáspontú speciális forrasztóanyaggal, pl. rézcsövek, vízvezetékek, fém alátétek stb. forrasztását. A fűtött terület igény szerint csökkenthető további fúvókák (kör vagy téglalap alakú) használatával.
Hegesztés
A különböző típusú műanyag termékek javításakor a műanyag alkatrészek hegesztése is lehetséges hegesztőszalagok segítségével. Ezt azonban ajánlott szakemberekkel végeztetni.
Szárítás
A fáklya lehetővé teszi a karosszéria kötőanyagok és gittek gyors szárítását, a festékminták, a hangszigetelő - tömítőanyagok lerakása előtti építési fugák, a hajóépítésben a fugák és rések szárítását, a poliészter gitt szárítását is.
A készlet tartalma:
- cserzőgép
- használati útmutató
- garanciakártya
Használati figyelmeztetések:
Ne zárja el a szellőzőnyílásokat a barnító készülék használata közben vagy után.
A szoláriumgép használata után a szellőzőket a maximális légáramlás érdekében a helyükre kell állítani.