| Márka | Sthor |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 600 W |
| Forgalom | 0-3000 min?1 |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. szerszámtartó mérete | 13 mm |
| Szerszámtartó típusa | önközpontú |
| Max. fúrási átmérő betonban | 10 mm |
| Max. fúrási átmérő acélban | 13 mm |
| Max. fúrási átmérő fában | 20 mm |
| Hatás | Igen |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Üzemmód kapcsoló | Igen |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.39 ± 1.5 / 7.67 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Állítsa be a tartalmat | ütvefúró, fogantyú-kiegészítő, fúrásmélység-határoló |
| Szimbólum | 78992 |
Ez a 600 W-os kézi fúrókalapács egy általános elektromos szerszám, amellyel a legkülönbözőbb anyagokba - fém, fa, műanyag, beton, falazat stb. - fúrhatunk lyukakat a megmunkálandó anyagnak megfelelő hengeres szárú fúrószárral. A fúrógép funkciói a fokozatmentesen szabályozható orsósebesség, a forgásirány változtatása, fúrás ütéssel és ütés nélkül.
Használható csavarhúzásra és csavarok kicsavarására is a kereskedelemben kapható csavarhúzóhegyek használatával.
A gyári csomagnak tartalmaznia kell:
- fúrógép
- kiegészítő fogantyú
- Fúró mélységkorlátozó