| Márka | Flo |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Munka átmérő | 110 mm |
| Munkamagasság | 140 mm |
| Hossz | 110 cm |
| A munkadarab vastagsága | 2 mm |
| A munkadarab anyaga | acél |
| Tengely anyaga | fém, PVC |
| Tengely típusa | T |
| Szimbólum | 35667 |
A kézi csigát a földmunkáknál használják: fák és cserjék ültetése, tereprendezés, kutak fúrása, kerítésoszlopok lyukainak fúrása stb.
A kézi csiga kiváló minőségű acélból készül. A kényelmes fogantyú kényelmes munkavégzést biztosít.