| Márka | Flo |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Munka átmérő | 170 mm |
| Munkamagasság | 220 mm |
| Hossz | 112 cm |
| A munkadarab vastagsága | 2 mm |
| A munkadarab anyaga | acél |
| Tengely anyaga | fém, PVC |
| Tengely típusa | T |
| Szimbólum | 35670 |
F 170 Florange kézi talajfúró. 17 cm átmérőjű spirálfúróval és fém fogantyúval rendelkezik. Kényelmes műanyag fogantyúk biztosítják a kényelmes munkavégzést.
Rendeltetésszerű használat:
Kézi földfúrásra szolgál oszlopok, szárítók, növények ültetése stb. számára.