| Márka | Flo |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A munkadarab szélessége | 500 mm |
| A munkadarab átmérője | 270 mm |
| Anyag | acél |
| Tömeg | 7.3 kg |
| Alkalmazás | a talaj kiegyenlítése, a talaj keményítése |
| Szimbólum | 88720 |
Kerti henger, amely hasznos a talaj kiegyenlítéséhez, pl. gyepszőnyeg - vetett vagy hengerelt - fektetésekor, valamint a talaj megkeményítéséhez (térkőhöz stb.).
Szezonális gyepápoláshoz is használható.
Paraméterek:
- acélváz
- Praktikus fogantyú
- A súly növelése érdekébenszáraz homokkal, kőszemcsékkeltölthető.
- hossza: 50 cm
- átmérő: 27 cm
- súly: 7,3 kg