| Márka | Flo |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Munkaszélesség | 215 mm |
| Méret | 980x215 mm |
| Hossz | 980 mm |
| Lemezvastagság | 0.5 mm |
| Tengely átmérője | 19 mm |
| Anyag | vas, ABS |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Tengely típusa | T |
| Alkalmazás | gaz húzása |
| Szimbólum | 35673 |
Az FLO márkájú acél gyomkihúzóval hatékonyan és egyszerűen húzhatja ki a gyomokat a kertben. A gyomirtó olyan pengékkel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a precíz munkavégzést anélkül, hogy munka közben lehajolna.
- T-markolatú
- méretek: 98 x 21,5 cm
- átmérő: 19 mm