| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Sorozat | Steely 4 |
| Rodzaj | álló |
| Szín | inox |
| Anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Magasság | 43 cm |
| Kifolyócső magassága | 21 cm |
| Kifolyó tartomány | 23 cm |
| Forgó kifolyó | Igen, 360° |
| Test | egykaros |
| A lyukak száma | 1 |
| CORUNDOX | Igen |
| NANObarlang | Igen |
| ERGOméret | Igen |
| CLEANbody | Igen |
| ECOflow | Igen |
| SMARTnut | Igen |
| Nolead | Igen |
| Állítsa be a tartalmat | tároló, szerelőkészlet szerszám nélküli összeszereléshez, csatlakozótömlő tömítésekkel x2 |
| Szimbólum | 75805 |
A Steely mixer a masszív rozsdamentes acél test modern stílusát ötvözi a kiváló minőségű alkatrészekkel és az egyedülálló technológiákkal.
5 év garancia nemcsak magának a testnek, hanem a fejnek a vízzáróságára is.
Rendeltetésszerű használat / alkalmazás
A magas, 360 fokban elforgatható kifolyó és a kihúzható kifolyócső elegendő helyet biztosít a keverő szabad és kényelmes használatához.
A fogantyú pozíciója lehetővé teszi, hogy a keverőt akkor is tudja kezelni, ha nehéz edényt tart a kezében.
Paraméterek
- konstrukció: egykaros
- furatok száma: 1
- sorozat neve: Steely
- anyag: rozsdamentes acél
- szín: inox