| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Sorozat | Steely 3 |
| Rodzaj | álló |
| Szín | inox |
| Anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Magasság | 40 cm |
| Kifolyócső magassága | 25 cm |
| Kifolyó tartomány | 20 cm |
| Forgó kifolyó | Igen, 360° |
| Test | egykaros |
| A lyukak száma | 1 |
| CORUNDOX | Igen |
| NANObarlang | Igen |
| ERGOméret | Igen |
| CLEANbody | Igen |
| ECOflow | Igen |
| SMARTnut | Igen |
| Nolead | Igen |
| Állítsa be a tartalmat | tároló, szerelőkészlet szerszám nélküli összeszereléshez, csatlakozótömlő tömítésekkel x2 |
| Szimbólum | 75719 |
A Steely csaptelep ötvözi a tömör rozsdamentes acél test modern stílusát a kiváló minőségű alkatrészekkel és egyedülálló technológiákkal. A rugalmas rozsdamentes acélból készült fonott tömlők 15 cm-rel hosszabbak, hogy a telepítés során ne érjék szokatlan helyzetek meglepetésként. A divatok változnak, a garancia pedig tartós - 5 év garancia nemcsak magának a testnek, hanem a fejnek a tömörségére is.
A magasan elhelyezett és 360 fokban elforgatható kifolyó nagyon nagy helyet biztosít a keverő szabad és kényelmes használatához. A fogantyú elhelyezkedése azt jelenti, hogy a keverőt még akkor is kezelni tudja, ha nehéz edényt tart a kezében.
Paraméterek
- konstrukció: egykaros
- furatok száma: 1
- sorozat neve: Steely
- anyag: rozsdamentes acél
- szín: inox
- teljes magasság: 40 cm
- kifolyónyílás: 20 cm
A csomag tartalma
- keverő
- Szerelőkészlet a szerszám nélküli szereléshez
- 2 csatlakozótömlő tömítéssel
- kézi
- jótállási kártya