| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Sorozat | Retro Bronze 2 |
| Rodzaj | álló |
| Szín | barna |
| Anyag | sárgaréz |
| Fogantyú anyag | kerámia |
| Magasság | 36 cm |
| Kifolyócső magassága | 24 cm |
| Kifolyó tartomány | 17 cm |
| Forgó kifolyó | Igen |
| Test | egykaros |
| A lyukak száma | 1 |
| CORUNDOX | Igen |
| NANObarlang | Igen |
| ERGOméret | Igen |
| CLEANbody | Igen |
| ECOflow | Igen |
| SMARTnut | Igen |
| Hatszögletű | Igen |
| RETROlook | Igen |
| Állítsa be a tartalmat | tároló, szerelőkészlet szerszám nélküli összeszereléshez, csatlakozótömlő tömítésekkel x2 |
| Szimbólum | 75831 |
A retro konyhai mosogató keverők a hagyományos stílust és az innovatív technológiát ötvözik, hogy hosszú éveken át garantálják a kiváló minőséget és a problémamentes használatot.
A keverők időtlen dizájnja tökéletesen kiegészíti a klasszikus vagy modern konyha stílusát.
5 év garancia nemcsak magának a testnek, hanem a fejnek a tömörségére is.
A keverőfej zafírkeménységű CORUNDox kerámia szinterrel van ellátva, amelynek NANOcave felületén mikroszkopikus üregek találhatók, amelyek védik a kenőanyagot a kimosódástól.
A svájci cég (Neoperl) által gyártott, méhsejt szerkezetűlevegőztető jobb mész elleni védelmet és ellenállást jelent a zúzással szemben. Az ECOflow-nak köszönhetően a levegő beszívódik, a vízfogyasztás több mint felére csökken, és a csendes, fröccsenésmentes permetezés biztosított.
A CLEANbody csapteleptestnek nincsenek olyan zugai, ahol a szennyeződések és baktériumok összegyűlhetnek, és az ERGOsize-nak köszönhetően a magasan elhelyezett kifolyócső nagyon nagyvonalú helyet biztosít a csaptelep szabad használatához.
Az egyedülálló SMARTnut technológiának köszönhetően a keverőt sikeresen és tartósan, mindenféle kulcs és tapasztalat nélkül felszerelheti. A rugalmas, rozsdamentes acélból készült fonott tömlők 15 cm-rel hosszabbak, így nem érik szokatlan helyzetek meglepetésként a telepítés során.
Tulajdonságok:
- konstrukció: egykaros
- furatok száma: 1
- sorozat neve: Retro
- anyag: sárgaréz
- betét anyaga: kerámia.
- szín: barna