| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 300 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél, EPDM gumi |
| Belső átmérő | 8 mm |
| Külső átmérő | 12 mm |
| Csatlakozó menet mérete | G1/2(F) x G3/8(M) |
| Vízáramlás | 32 l/min |
| Max nyomás | 1 MPa |
| Max hőmérséklet | 70 °C |
| Alkalmazás | WC-öblítők csatlakoztatása, összekötő szelepek |
| Szimbólum | 71827 |
Rugalmas, rozsdamentes acélból készült fonottcsatlakozótömlő csaptelepekhez. Meleg és hideg vízhez van kialakítva.
- A PZH (Országos Higiéniai Intézet) által ivóvízzel való érintkezésre engedélyezett.
Rendeltetésszerű használat
WC-tartályok vagy szelepek csatlakoztatására szolgál.
Paraméterek:
- Anyaga: EPDM gumi, nikkelezett sárgaréz csatlakozók, EPDM gumitömítés.
- átlagos átfolyás [l/perc]: 32
- belső átmérő [mm]: 8
- külső átmérő [mm]: 12
- csatlakozómenet: 1/2" belső x 3/8" külső
- hossz [mm]: 300