| Márka | Toya |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Retesz mérete | 85x41 mm |
| Lánclemez mérete | 41x24 mm |
| Láncvastagság | 3 mm |
| Felületkezelés | nikkelezett |
| Tömeg | 66 g |
| Szimbólum | 77910 |
krómozott ajtólánc, kilincs hossza 85mm, lánclemez hossza 24mm, kilincs magassága 41mm, lánclemez magassága 41mm, lánc vastagsága 3mm, súly 66g
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.