| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Max. működési tartomány | 53 mm |
| Hossz | 210 mm |
| Vonal hossza | 613 mm |
| Fogantyú anyag | fém |
| Fej anyaga | CrMo 4140 |
| Blokád | Igen |
| Alkalmazás | kábelkötegelőkhöz |
| Szimbólum | YT-0653 |
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.