| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1800 W |
| Forgalom | 10000 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max gyalulási sebesség | 7.9 m/min |
| Max gyalulási mélység | 2.4 mm |
| Gyalulási magasság | 7-127 mm |
| Max. gyalulási szélesség | 330 mm |
| Min. gyalulási hossz | 127 mm |
| Vágóblokk átmérője | 49 mm |
| Porelszívó csatlakozás átmérője | 2-3/8" (60 mm) |
| Kábel hossza | 2 m |
| Működési hőmérséklet tartomány | 4~40 °C |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 86.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 99.5 ± 3.0 dB(A) |
| Tömeg | 26.3 kg |
| Állítsa be a tartalmat | vastagító, porelszívó csatlakozás, penge összeszerelő kulcs |
| Szimbólum | YT-82148 |
A vastagságfrézés elengedhetetlen eszköz mind a faiparban, mind az építkezésen. A megmunkálási vastagság szabályozásának köszönhetően precízen lehet beállítani a reszelés mélységét az igényeknek megfelelően. A mélységkorlátozó lehetővé teszi a anyag többszöri reszelését ugyanarra a vastagságra, biztosítva ezzel a munka egységességét és pontosságát. Az eszköz stabilitásának növelése érdekében ajánlott a vastagságfréz rögzítése a talajhoz. Az oldalsó fogantyúk megkönnyítik a szállítást, ami különösen hasznos különböző helyeken való munkavégzés során.
- teljesítmény: 1800 W
- fordulatszám: 10000 ford./perc
- maximális reszelési mélység: 2,4 mm
- maximális reszelési sebesség: 7,9 m/perc
- minimális reszelési vastagság: 127 mm
- reszelés magassága: 7-127 mm
- maximális reszelési szélesség: 330 mm
- vágószerszám átmérője: 49 mm
- porelszívó csatlakozó átmérője: 2-3/8" (60 mm)
- kábelhossz: 2 m
- súly: 26,3 kg