| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-2233 |
| Külső átmérő | 18 mm |
| Belső átmérő | 6 mm |
| Thickness | 4.8 mm |
| Anyag | csapágyacél |
| A készlet darabszáma | 2 |
| Szimbólum | YT-22313 |
Pótkerék rézcső vágóhoz
- csapágyazott acélból készült.
- méretek: 18x6x4,8mm.
- alkalmas yt-2233 vágóhoz
- Rézcsövek vágásához
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.