| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Méretek | 660x700x20 mm |
| Lemezvastagság | 1 mm |
| Perforáció mérete | 10x10 mm |
| A perforációs középpontok közötti távolság | 35 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Szimbólum | YT-08936 |
Műhelybútor Lehetővé teszi, hogy kényelmes munkahelyet hozzon létre - saját műhelybútor készletet.
- a szekrények és panelek robusztus fémszerkezete
- zárható szekrények
- állítható magasságú lábak
- perforált panel: 66 x 70 x 2 cm
- perforációs méret: 10 mm x 10 mm
- YT-08937 horgok vásárlási lehetősége (a horgok nem tartozék)
Hozzon létre saját műhelybútor-készletet
Az alábbiakban a kínálatunkban elérhető bútorok példaértékű összeállítását láthatja.
teljes rendszerbútor-kínálat - lásd még