| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Hossz | 2500 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Falvastagság | 1.1 mm |
| Anyag | fémtípus, ABS |
| Forma | trapéz |
| Libelle | 2 |
| A szeszes fiolák pontossága | 1 mm/m = 0.057° |
| markolat | NEM |
| Rodzaj | vakolás |
| Alkalmazás | kiegyenlítő vakolatok |
| Szimbólum | YT-3083 |
Professzionális, 100x18 mm-es alumínium profilból készült, trapéz alakú építési léc.
- falvastagság 1,1 mm
- a léc végeit ütésálló műanyagból készült ütközőelemek védik.