| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Rodzaj | hatókör előnézeti ablakkal |
| Szerszámtartó mérete | 3/8" (9,5 mm) |
| Nyomaték | 10-60 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 310 mm |
| Fej anyaga | CrMo SCM-440 |
| Fogantyú anyag | 40Cr |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07692 |
3/8"-os nyomatékkulcs (72T) 10-60NM ipari nyomatékkulcs; pontosság: ±3%; (CW -/+3% CCW -/+5%)
1.A speciális dupla ablakos szerkezetű kialakítás osztott képernyős kijelzőt biztosít a felhasználó számára, amely jól olvasható;2.A fő skála metrikus és birodalmi referenciával rendelkezik;3.A főcső 40CR ötvözött acélból készül, erősebb szívósságot biztosít;
4. SCM440 magas ötvözött anyagból készült racsnifej, amely kétszeresen megfelel a szabványnak;
5. A fogantyú végén lévő push-pull reteszelő eszköz jobban rögzítheti a kívánt nyomatékot;
6.ergonomikus, puha markolatú fogantyú kialakítással, kényelmet biztosít a hosszú munkaórákhoz;7.A minőség megfelel a DIN ISO6789, ASME B107.14, GB/T 15729 szabványoknak Hosszúság: 310mm.