| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 3/8" (9,5 mm) |
| Nyomaték | 10-60 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 285-295 mm |
| Fej anyaga | ötvözött acél |
| Fogantyú anyag | alumínium-oxid |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07672 |
3/8” nyomatékkulcs, amely ipari terhelésekhez alkalmas.
- munkatartomány: 10-60 Nm
- a fej és a test tartós ötvözött acélból készült
- alumínium-oxidból készült fogantyú
- pontosság: +/- 3% (jobbra +/- 3%, balra +/- 5%)
- fogak száma: 72T
- forgásirány kapcsoló
- gyorsan cserélhető fej
- hossz: 285-295 mm
*Minden kulcs egyedi sorozatszámmal rendelkezik, így könnyen nyomon követhetőek az eredeti adatok.