| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomaték | 10-100 Nm |
| Rodzaj | hatókör előnézeti ablakkal |
| Szerszámtartó mérete | 3/8" (9,5 mm) |
| Tolerancia | ±4 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 470 mm |
| Fej anyaga | 42CrMo |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07736 |
3/8" NYOMATÉKKULCS. MECHANIZMUS 72T, TÍPUS MÉRETKÖZÖSSZÖVEGES ABLAKKAL, MÉRETKÖZ 10-110Nm, HOSSZÚ 470mm; PONTOSSÁG CW +%/CCW +-4%; ANYAG 42CrMO
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.