| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Nyomaték | 5-25 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 230-240 mm |
| Fej anyaga | ötvözött acél |
| Fogantyú anyag | alumínium-oxid |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07670 |
Ipari terhelésekhez alkalmas 1/4" nyomatékkulcs.
- munkatartomány: 5-25 Nm
- teste tartós ötvözött acélból készült
- alumínium-oxidból készült fogantyú
- pontosság: +/- 3% (jobbra +/- 3%, balra +/- 5%)
- fogak száma: 72 T
- gyorsan cserélhető fej
- hossz: 230-240 mm
- megfelel a DIN ISO6789, ASME B107.14, GB/T 15729 szabványoknak.
*Minden kulcs egyedi sorozatszámmal rendelkezik, így az eredeti adatok könnyen visszakereshetők.