| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Nyomaték | 40-220 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 485-505 mm |
| Fej anyaga | ötvözött acél |
| Fogantyú anyag | alumínium-oxid |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07676 |
Ipari terhelésekhez alkalmas 1/2” nyomatékkulcs.
- munkatartomány: 40-220 Nm
- a fej és a test tartós ötvözött acélból készült
- fogantyú alumínium-oxidból
- pontosság: +/- 3% (jobbra +/- 3%, balra +/- 5%)
- fogak száma: 72T
- forgásirány kapcsoló
- gyorsan cserélhető fej
- hossz: 485-505 mm
*Minden kulcs egyedi sorozatszámmal rendelkezik, így az eredeti adatok könnyen visszakövethetők.