| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomaték | 40-200 Nm |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±3 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 445-465 mm |
| Fej anyaga | 42CrMo |
| Fogantyú anyag | 30CrMo, PVC |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07743 |
A nyomatékkulcsot a menetes csatlakozások precíz rögzítésére és meghúzására tervezték, pontosan meghatározott nyomatékkal. Autóipari szervizek számára ajánlott.
Jellemzők:
- tartós acélból készült
- ellenáll a szennyeződésnek, ütésnek és magas hőmérsékletnek
- a kulcs markolatában található nyomatékskála kényelmes munkavégzést biztosít
- a reteszelő mechanizmus megakadályozza a véletlen nyomatékváltást
- gumírozott markolat a jó fogásért
- hordtáskába csomagolva
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.