| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomaték | 10-60 Nm |
| Rodzaj | hatókör előnézeti ablakkal |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | ±4 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 415 mm |
| Fej anyaga | 42CrMo |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07612 |
A nyomatékkulcsot a menetes csatlakozások precíz rögzítésére és meghúzásáratervezték , pontosan meghatározott nyomatékkal. Autóipari szervizek számára ajánlott, nyomatékkulcs tartománynéző ablakkal.
Jellemzők:
- tartós króm-molibdén acélból (CrMo42) készült
- a nyomatékskála a kulcsnyélben lévő látóablakban található a kényelmes használat érdekében
- a fogantyú jó fogást biztosít
- tokba csomagolva
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.