| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Rodzaj | hatókör előnézeti ablakkal |
| Szerszámtartó mérete | 3/8" (9,5 mm) |
| Nyomaték | 20-120 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 425 mm |
| Fej anyaga | CrMo SCM-440 |
| Fogantyú anyag | 40Cr |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07693 |
Egy precíziós nyomatékkulcs a menetes csatlakozások pontos meghúzásához meghatározott forgatónyomatékkal. Dupla ablakkal felszerelve a tartomány megtekintéséhez.
- zárbetétes fej magas szénacélból CrMo SCM-440
- ergonomikus fogantyú 40 Cr acélból biztosítja a kényelmet hosszú munkaidő alatt
- szerszámtartó: 3/8" (9,5 mm)
- forgatónyomaték: 20-120 Nm
- hossz: 425 mm
- pontosság: ±3% (CW -/+3%, CCW -/+5%)
- metrikus és colos fő skála
- 72 fog
- push-pull mechanizmus a fogantyú végén rögzíti a szükséges forgatónyomatékot
- két ablakos speciális kialakítás egyértelmű kijelzővel
- forgásirány kapcsoló
*Minden kulcsnak van egyedi sorozatszáma, ami megkönnyíti az eredeti adatok nyomon követését