| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Nyomaték | 60-330 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 545-565 mm |
| Fej anyaga | ötvözött acél |
| Fogantyú anyag | alumínium-oxid |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07677 |
Egy precíziós nyomatékkulcs a menetes csatlakozások pontos meghúzásához meghatározott forgatónyomatékkal.
- fej és test kivitelezése tartós és sérülésálló ötvözött acélból
- markolat alumínium-oxidból, könnyű és kézreálló
- szerszámtartó: 1/2" (12,7 mm)
- forgatónyomaték: 60-330 Nm
- hossz: 545-565 mm
- pontosság: ±3% (jobbra -/+3%, balra -/+5%)
- 72 fog
- gyorsan cserélhető fej
- forgásirány váltó
- tokban csomagolva
*Minden kulcsnak van egyedi sorozatszáma, ami megkönnyíti az eredeti adatok nyomon követését.