| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomaték | 50-330 Nm |
| Rodzaj | hatókör előnézeti ablakkal |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 550 mm |
| Fej anyaga | CrMo SCM-440 |
| Fogantyú anyag | 40Cr |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07697 |
Nyomatmérő kulcs a menetes csatlakozások precíz meghúzásához meghatározott nyomatékkal. Két ablakkal ellátva a tartomány megtekintéséhez.
- zárszerkezetű fej magas szénacélból CrMo SCM-440
- ergonomikus fogantyú 40 Cr acélból, kényelmet biztosít hosszú munkaidő alatt
- szerszámtartó fogantyú: 1/2" (12,7 mm)
- nyomatéktartomány: 50-330 Nm
- hossz: 550 mm
- pontosság: ±3% (CW -/+3%, CCW -/+5%)
- metrikus és hüvelyk skála
- 72 fog
- push-pull mechanizmus a fogantyú végén rögzíti a szükséges nyomatékot
- kettős ablak kialakítás a jól olvasható kijelzővel
- forgásirány váltó
*Minden kulcsnak van egyedi sorozatszáma, ami megkönnyíti az eredeti adatok nyomon követését.