| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomaték | 40-220 Nm |
| Rodzaj | hatókör előnézeti ablakkal |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | CW ±3, CCW ±5 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 500 mm |
| Fej anyaga | CrMo SCM-440 |
| Fogantyú anyag | 40Cr |
| Fogak száma | 72 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07696 |
Egy precíziós nyomatékkulcs a menetes kapcsolatok pontos meghúzásához meghatározott nyomatékkal. Dupla kijelzőablakkal felszerelve a tartomány áttekintéséhez.
- zárszerkezet magas szénacélból CrMo SCM-440
- ergonomikus fogantyú 40 Cr acélból a hosszú munkaidő alatt nyújtott kényelemért
- eszköz fogó: 1/2" (12,7 mm)
- nyomatéktartomány: 40-220 Nm
- hossz: 500 mm
- pontosság: ±3% (CW -/+3%, CCW -/+5%)
- metrikus és colos fő skála
- 72 fog
- nyomatékszabályzó mechanizmus a fogantyú végén
- kettős ablakos kialakítás jól olvasható kijelzővel
- forgásirányváltó
*Minden kulcsnak egyedi sorozatszáma van, ami megkönnyíti az eredeti adatok nyomon követését.