| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | M12 |
| Menetméret | mérőszám |
| Külső átmérő | 38 mm |
| Thickness | 14 mm |
| Menetemelkedés | 1.75 mm |
| Anyag | HSS M2 |
| LÁRMA | 223 |
| Szál indítása | durva tekercselés |
| Tömeg | 90 g |
| Szimbólum | YT-2969 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.