| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hossz | 155, 270, 210, 155 mm |
| Teljes szélesség | 125 mm |
| A munkadarab szélessége | 115 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Mágnes | Igen |
| A mágnesek száma | 6 |
| Karcállóság | Igen |
| A készlet darabszáma | 4 |
| Állítsa be a tartalmat | polc x4 (155x120x125 mm, 210x120x125 mm, 270x120x125 mm, 310x120x125 mm) |
| Szimbólum | YT-08682 |
4 darabból álló, masszív acéllemezből készült polcszett, amely ideális az autójavító műhelyekben használt kisebb szerszámok és tartozékok tárolására.
- egyszerű szerkezet, magasabb élekkel a tárgyak kiesésének megakadályozására.
- karcolás- és sérülésálló
- különböző hosszúságú polcok
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.